₾ 145
₾ 210 (-31%)
მოქმედებს 1 თვიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი 6bka-350
| ბრენდი | მოდელი | კომპიუტერის ქეისი: Segotep Endura 240S Mid Tower, Micro-ATX, Desktop Gaming PC Case, Panoramic Tempered Glass, Up to 240mm Radiator Support - with 3x120mm ARGB Fans (White) |
| ქეისის ტიპი | Mid Tower |
| თავსებადი დედადაფები | Micro-ATX, Mini-ITX |
| გამჭვირვალე გვერდი | დიახ |
| ვიდეოკარტის მაქსიმალური სიგრძე | 345mm |
| ქულერები კომპლექტში | 3x120mm ARGB Fans |
| ადგილი ქულერებისათვის | 4 |
| ადგილი თხევადი გაგრილებისათვის | 240mm |
| პროცესორის რადიატორის მაქსიმალური ზომა | 165mm |
| ადგილი მეხსიერებისთვის | 1x 3.5" + 2x 2.5" |
| კვების ბლოკის მაქსიმალური ზომა | 190mm |
| პორტები | USB 2.0 x 2 USB 3.0 x 1 Audio In & Out |
| ფერი | თეთრი |
| ზომები | 212mm x 364mm x 438mm |