₾ 100
₾ 120 (-17%)
მოქმედებს 1 თვიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი 6bka-357
| ბრენდი | მოდელი | MSI MAG FORGE M100A |
| ქეისის ტიპი | Mid Tower |
| თავსებადი დედადაფები | Micro-ATX, Mini-ITX |
| გამჭვირვალე გვერდი | დიახ |
| ვიდეოკარტის მაქსიმალური სიგრძე | 300mm |
| ქულერები კომპლექტში | 4x 120mm RGB Fans |
| ადგილი ქულერებისათვის | 2 |
| ადგილი თხევადი გაგრილებისათვის | 240mm (Top) |
| პროცესორის რადიატორის მაქსიმალური ზომა | 160 mm |
| ადგილი მეხსიერებისთვის | 2x 2.5” 1x 2.5” / 3.5” 1x 3.5” |
| კვების ბლოკის მაქსიმალური ზომა | 180mm |
| პორტები | 2x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x Audio, 1x Mic |
| ფერი | შავი |
| ზომები | 388mm x 200mm x 423mm |
000000112278