₾ 5515
₾ 6090 (-10%)
მოქმედებს 1 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
სისტემა იწყობა შეკვეთის შემდეგ
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი g7s0-1551
აწყობის რაოდენობა 1
აწყობილი ბილდი გლდანის ფილიალში
| პროცესორი | Intel Core i7 13700F 16-Core, 24-Thread Desktop Processor |
| დედადაფა | Colorful BATTLE-AX B760M-Plus D5 V20 DDR5 |
| ოპ.მეხსიერება | Kingston Fury Beast 5600Mhz 32GB DDR5 (Black) |
| ვიდეო ბარათი | Gigabyte RX 9060XT Gaming OC 16GB |
| SSD მეხსიერება | Crucial E100 M.2 SSD PCIe 4.0 1TB 5000MBs/4500MBs |
| კვების ბლოკი | Redragon RGPS 800W 80 Plus Bronze (GC-PS011) |
| ქეისი | Segotep Radiant - Without Fans (Black) |
| პროცესორის გაგრილება | Segotep IceMoon 360 ARGB (Black) |
პრებილდი - i7 13700F | 32GB Ram DDR5 | RX 9060XT 16GB | 1TB SSD