₾ 3695
₾ 4220 (-13%)
მოქმედებს 1 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
სისტემა იწყობა შეკვეთის შემდეგ
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი g7s0-1599
აწყობის რაოდენობა 1
⚡კომპიუტერის აწყობა ხდება შეკვეთის მიღების შემდეგ.
⚡SSD-ის, RAM-ისა და სხვა კომპონენტების გაუმჯობესება შესაძლებელია სურვილისამებრ.
⚡კომპიუტერი აიწყობა ფოტოზე წარმოდგენილ ქეისში.
⚡შიდა კომპონენტების ვიზუალი შესაძლოა განსხვავდებოდეს კონფიგურაციის მიხედვით.
⚡მიიღებთ გამართულ და დატესტილ სისტემას ინსტალირებულ Windows 11 PRO-სთან ერთად.
| პროცესორი | Intel Core I5 14400F (ახალი) |
| დედადაფა | B760M-K - DDR5 (ახალი) |
| ოპ.მეხსიერება | 5600Mhz 16GB DDR5 RAM (ახალი) |
| ვიდეო ბარათი | Gigabyte RX 9060XT 16GB (ახალი) |
| SSD მეხსიერება | 1TB PCIe 4.0 NVMe SSD (ახალი) |
| კვების ბლოკი | 700W 80+ Bronze PSU (ახალი) |
| ქეისი | U502 Panoramic Case + 3X ARGB FAN (ახალი) |
| პროცესორის გაგრილება | K4 SE RGB LED (ახალი) |
🎮 ITWorks Gaming PC — სათამაშო კომპიუტერი თანამედროვე თამაშებისთვის, სამუშაოსა და ყოველდღიური გამოყენებისთვის. შესაძლებელია კომპიუტერის აწყობა მომხმარებლის მოთხოვნების შესაბამისად, სასურველი კონფიგურაციითა და სასურველი ბრენდის კომპონენტებით.