₾ 255
₾ 300 (-15%)
მოქმედებს 1 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი uvb3-331
მახასიათებლები იხილეთ ბმულზე
| ბრენდი | მოდელი | Thermalright Frozen Edge 360 ARGB (Black) |
| TDP | 300W |
| ქულერის ზომა | 120mm |
| რადიატორის ზომა | 360mm |
| რადიატორის ფანების ხმაურის დონე | 28.1 dBA |
| ქულერების სიჩქარე | 2150 RPM |
| სოკეტის თავსებადობა | Intel:LGA 115X/1200/1700/1851/2011/2011-3/2066, AMD: AM4/AM5 |
| განათება | ARGB |
| ფერი | შავი |