₾ 320
₾ 350 (-9%)
მოქმედებს 1 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი uvb3-334
მახასიათებლები იხილეთ ბმულზე
| ბრენდი | მოდელი | Thermalright Peerless Vision 360 ARGB (Black) |
| TDP | 320W |
| ქულერის ზომა | 120mm |
| რადიატორის ზომა | 360mm |
| რადიატორის ფანების ხმაურის დონე | 28.2 dBA |
| ქულერების სიჩქარე | 2000 RPM |
| სოკეტის თავსებადობა | Intel:LGA115X/1200/1700/1851/2011/2066, AMD:AM4/AM5 |
| განათება | ARGB |
| ფერი | შავი |