₾ 3290
₾ 3460 (-5%)
მოქმედებს 1 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
სისტემა იწყობა შეკვეთის შემდეგ
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი g7s0-1557
აწყობის რაოდენობა 1
*სისტემები იწყობა შეკვეთის შემდეგ, ვადები დააზუსტეთ შევკეთისას
*კომლექტაციაში არსებული ქეისი შეძლება შეიცვალოს მსგავსი ქეისით
*მახასიათებლებში შეგიძლიათ შეიტანოთ ცვლილებები სურვილისამებრ.
*შიგთავსის ვიზუალი არ არის რეალური და განსხვავდება კონფიგურაციის მიხედვით
| პროცესორი | AMD R5 8400F |
| დედადაფა | B650M - Socket AM5 |
| ოპ.მეხსიერება | 5600Mhz 16GB DDR5 RAM |
| ვიდეო ბარათი | AMD RX 9060XT 8GB |
| SSD მეხსიერება | 500GB NVMe SSD |
| კვების ბლოკი | 600W 80+ Bronze PSU |
| ქეისი | U502 Panoramic Case + 3X ARGB FAN |
| პროცესორის გაგრილება | Redragon CC-2001 RGB Led |
R5 8400F - RX 9060XT 8GB - 16GB DDR5 RAM - 500GB SSD - Gaming კომპიუტერი