₾ 2940
₾ 3220 (-9%)
მოქმედებს 1 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
სისტემა იწყობა შეკვეთის შემდეგ
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი g7s0-1558
აწყობის რაოდენობა 1
*სისტემები იწყობა შეკვეთის შემდეგ, ვადები დააზუსტეთ შევკეთისას
*კომლექტაციაში არსებული ქეისი შეძლება შეიცვალოს მსგავსი ქეისით
*მახასიათებლებში შეგიძლიათ შეიტანოთ ცვლილებები სურვილისამებრ.
*შიგთავსის ვიზუალი არ არის რეალური და განსხვავდება კონფიგურაციის მიხედვით
| პროცესორი | AMD R5 7500F (ახალი) |
| დედადაფა | B650M - Socket AM5 (ახალი) |
| ოპ.მეხსიერება | 5600Mhz 16GB DDR5 RAM (ახალი) |
| ვიდეო ბარათი | NVIDIA RTX 5050 8GB (ახალი) |
| SSD მეხსიერება | 500GB NVMe SSD (ახალი) |
| კვების ბლოკი | 600W 80+ Bronze PSU (ახალი) |
| ქეისი | U502 Panoramic Case + 3X ARGB FAN (ახალი) |
| პროცესორის გაგრილება | K4 SE RGB LED (ახალი) |
R5 7500F - RTX 5050 8GB - 16GB DDR5 RAM - 500GB SSD - Gaming კომპიუტერი