₾ 2540
₾ 2739 (-8%)
მოქმედებს 1 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
სისტემა იწყობა შეკვეთის შემდეგ
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი g7s0-1592
აწყობის რაოდენობა 1
*სისტემები იწყობა შეკვეთის შემდეგ, ვადები დააზუსტეთ შევკეთისას
*კომლექტაციაში არსებული ქეისი შეძლება შეიცვალოს მსგავსი ქეისით
*მახასიათებლებში შეგიძლიათ შეიტანოთ ცვლილებები სურვილისამებრ.
*შიგთავსის ვიზუალი არ არის რეალური და განსხვავდება კონფიგურაციის მიხედვით
| პროცესორი | Intel Core I5 12400F (ახალი) |
| დედადაფა | H610M - DDR4 (ახალი) |
| ოპ.მეხსიერება | 16GB DDR4 RAM (ახალი) |
| ვიდეო ბარათი | NVIDIA RTX 5050 8GB (ახალი) |
| SSD მეხსიერება | 500GB NVMe SSD (ახალი) |
| კვების ბლოკი | 600W 80+ Bronze PSU (ახალი) |
| ქეისი | U502 Panoramic Case + 3X ARGB FAN (ახალი) |
| პროცესორის გაგრილება | Winde Clare T2 (ახალი) |
🎮 ITWorks - საუკეთესო ადგილი Gaming კომპიუტერის შესაძენად, აქ შეგიძლიათ სასურველი PC კონფიგურაციის აწყობა. თუ ეძებთ კომპიუტერს თამაშებისთვის, სამუშაოსთვის, Streaming-ისთვის ან ყოველდღიური გამოყენებისთვის, ჩვენთან შეძლებთ შეარჩიოთ თქვენზე მორგებული Gaming PC საუკეთესო ფასად.
⚡ შესაძლებელია როგორც მზა კომპიუტერის შეძენა, ასევე ინდივიდუალური კომპიუტერის აწყობა სასურველი კომპონენტებით თქვენი ბიუჯეტის შესაბამისად. ყველა PC გადის ტესტირებას, აქვს გარანტია და მზად არის გამოყენებისთვის.
💳 სასურველი Gaming კომპიუტერის შეძენა შესაძლებელია ონლაინ განვადებით და მიწოდების სერვისი მოქმედებს მთელი საქართველოს მასშტაბით.
📦 Gaming PC • სათამაშო კომპიუტერი • კომპიუტერის აწყობა • კომპიუტერი განვადებით • Gamer PC • Custom PC Build • Desktop PC • Gaming Setup • PC Shop Georgia • Gaming კომპიუტერი საქართველოში