₾ 520
₾ 585 (-12%)
მოქმედებს 3 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი c64x-376
მახასიათებლები იხილეთ ბმულზე
| ბრენდი | მოდელი | AOC Q27G42XE 27" IPS, 180Hz, 1ms, 2K Gaming Monitor |
| ეკრანის ზომა | 27" |
| გარჩევადობა | 2560x1440 (2K | QHD) |
| განახლების სიხშირე | 180Hz |
| რეაქციის დრო | 1ms |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| სიკაშკაშე | 300nit |
| კონტრასტულობა | 1000:1 |
| გამოსახულების ფორმატი | 16:9 |
| ხედვის კუთხე | 178° / 178° |
| პორტები | 2x HDMI, 1x DP, 1x 3.5mm |
| ტიპი | ბრტყელი |
| რეგულირებადობა | დახრა (Tilt) -3°~+21° |
| სინქრონიზაცია | AdaptiveSync |
| ჩაშენებული დინამიკები | დიახ |
| საკიდის სტანდარტი | VESA 100x100 |