₾ 1300
₾ 1590 (-19%)
მოქმედებს 2 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი c64x-379
| ბრენდი | მოდელი | Gigabyte GO27Q24 27" QD-OLED, 240Hz, 0.03ms, 2K Gaming Monitor |
| ეკრანის ზომა | 27" |
| გარჩევადობა | 2560x1440 (2K | QHD) |
| განახლების სიხშირე | 240Hz |
| რეაქციის დრო | 0.03ms |
| მატრიცის ტიპი | QD-OLED |
| სიკაშკაშე | 400nit |
| კონტრასტულობა | 1.5M:1 |
| გამოსახულების ფორმატი | 16:9 |
| ხედვის კუთხე | 178° / 178° |
| პორტები | 2x HDMI, 1x DP, 1x Type-C, 1x USB-A, 1x 3.5mm |
| ტიპი | ბრტყელი |
| რეგულირებადობა | დახრა (Tilt) -5°~+21°, ბრუნვა (Swivel) ±15°, გადახრა (Pivot) 0°~+90°(Counter-Clockwise), სიმაღლის რეგულირება (Height Adjustment) 130mm |
| სინქრონიზაცია | AdaptiveSync |
| ჩაშენებული დინამიკები | არა |
| საკიდის სტანდარტი | VESA 100x100 |
15063