₾ 525
₾ 625 (-16%)
მოქმედებს 2 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი c64x-380
| ბრენდი | მოდელი | Gigabyte GS27F2 27" IPS, 240Hz, 1ms, Full HD Gaming Monitor |
| ეკრანის ზომა | 27" |
| გარჩევადობა | 1920x1080 (Full HD) |
| განახლების სიხშირე | 240Hz |
| რეაქციის დრო | 1ms |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| სიკაშკაშე | 300nit |
| კონტრასტულობა | 1000:1 |
| გამოსახულების ფორმატი | 16:9 |
| ხედვის კუთხე | 178° / 178° |
| პორტები | 2x HDMI, 1x DP, 1x 3.5mm |
| ტიპი | ბრტყელი |
| რეგულირებადობა | დახრა (Tilt) -5°~+20° |
| სინქრონიზაცია | AMD FreeSync |
| ჩაშენებული დინამიკები | არა |
| საკიდის სტანდარტი | VESA 100x100 |
15060