₾ 1050
₾ 1150 (-9%)
მოქმედებს 2 წლიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი c64x-387
| ბრენდი | მოდელი | Samsung Odyssey G5 G50F LS32FG502EIXCI 32" IPS, 180Hz, 1ms, 2K Gaming Monitor |
| ეკრანის ზომა | 32" |
| გარჩევადობა | 2560x1440 (2K | QHD) |
| განახლების სიხშირე | 180Hz |
| რეაქციის დრო | 1ms |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| სიკაშკაშე | 300nit |
| კონტრასტულობა | 1000:1 |
| გამოსახულების ფორმატი | 16:9 |
| ხედვის კუთხე | 178° / 178° |
| პორტები | 1x HDMI, 1x DP, 1x 3.5mm |
| ტიპი | ბრტყელი |
| რეგულირებადობა | დახრა (Tilt) -3°~+25°, ბრუნვა (Swivel) ±45°, გადახრა (Pivot) -92°~+92°(Counter-Clockwise), სიმაღლის რეგულირება (Height Adjustment) 105mm |
| სინქრონიზაცია | AdaptiveSync |
| ჩაშენებული დინამიკები | არა |
| საკიდის სტანდარტი | VESA 100x100 |
174794