₾ 165
₾ 230 (-29%)
მოქმედებს 1 თვიანი გარანტია საუკეთესო პირობებით
შეგიძლიათ ისარგებლოთ განვადებით
მდგომარეობა ახალი
პროდუქტის კოდი 6bka-348
| ბრენდი | მოდელი | კომპიუტერის ქეისი: Segotep Lumi 3T Mid Tower, Micro-ATX, Desktop Gaming PC Case, Panoramic Tempered Glass, Up to 360mm Radiator Support, Type-C - with 3x120mm ARGB Fans (White) |
| ქეისის ტიპი | Mid-Tower |
| თავსებადი დედადაფები | Micro-ATX, Mini-ITX |
| გამჭვირვალე გვერდი | დიახ |
| ვიდეოკარტის მაქსიმალური სიგრძე | 415mm |
| ქულერები კომპლექტში | 3x120mm ARGB Fans |
| ადგილი ქულერებისათვის | 5 |
| ადგილი თხევადი გაგრილებისათვის | 360mm |
| პროცესორის რადიატორის მაქსიმალური ზომა | 158mm |
| ადგილი მეხსიერებისთვის | 2x 3.5" + 3x 2.5" |
| კვების ბლოკის მაქსიმალური ზომა | 220mm |
| პორტები | 1x Type-C, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, HD Audio |
| ფერი | თეთრი |
| ზომები | 430mm x 277mm x 376mm |